d i g i t a l b . c h
      HYRJE ÇMIMET KANALET NDIHMË KONTAKT
Newsletter
Regjistrohuni për të
pranuar info dhe risi
nga digitalb.ch

Email:

Mirësevini tek digitalb.ch

Platforma DigitAlb transmeton rreth 55 kanale permes satelitit Eutelsat W2 16 °.
DigitAlb transmeton kanalet me te njohura Shqiptare , 24 ore ; filma vizatimor per femije, dokumentare nga shkenca,kultura,arti,natyra,historia etj.
Muzike Shqiptare te gjitha trojeve, lajme ,filma Shqiptar dhe te huaj.
Ofertë Speciale
  Inverto Multiconect ,mbajtes dhe Diseq

-3 Inverto Multiconect singel
-1 Diseqc 4/1 Octagon
-1 Mbajtes per LNB
-3 kabllo .


Vetëm: 140.00 Fr.
 
Riabonime me kartë krediti
Paguani me kartė kreditiPaguaj me kartė krediti Paguani riabonimin tuaj me kartë krediti...
Oferta Speciale
Offerta speciale
  • Resivere te kombinuar me abonime.
  • Abonime tė Digitalb dhe Supersport.
  • Pajisje komplet etj.

Shërbime
Kontaktoni me ne
  • Planifikime dhe Instalime te pajisjeve
    Satelitore pėr njė ose mė shumė pjesmarrės.
  • Programim resiverėsh.
  • Ndihmė teknike.
publicitet
kliko për të shikuar më shumë Digitalb 6 muaj - abonim

160.00 Fr.
Vetëm:
150.00 Fr.

kliko për të shikuar më shumë Technisat Technistar S2 HD + Conax pairing
Vetëm:
255.00 Fr.

kliko për të shikuar më shumë Mbajtes antene per muri
Vetëm:
45.00 Fr.

kliko për të shikuar më shumë
© ArSat GmbH

 
 
  Developed by muqa.ch