d i g i t a l b . c h
      HYRJE ÇMIMET KANALET NDIHMË KONTAKT
Newsletter
Regjistrohuni për të
pranuar info dhe risi
nga digitalb.ch

Email:

Mirësevini tek digitalb.ch

Platforma DigitAlb transmeton rreth 55 kanale permes satelitit Eutelsat W2 16 °.
DigitAlb transmeton kanalet me te njohura Shqiptare , 24 ore ; filma vizatimor per femije, dokumentare nga shkenca,kultura,arti,natyra,historia etj.
Muzike Shqiptare te gjitha trojeve, lajme ,filma Shqiptar dhe te huaj.
Ofertë Speciale
  Adapter per Kaon HD

Adapter (ushqyes per rryme) per Kaon HD.

Vetëm: 40.00 Fr.
 
Riabonime me kartë krediti
Paguani me kartė kreditiPaguaj me kartė krediti Paguani riabonimin tuaj me kartë krediti...
Oferta Speciale
Offerta speciale
  • Resivere te kombinuar me abonime.
  • Abonime tė Digitalb dhe Supersport.
  • Pajisje komplet etj.

Shërbime
Kontaktoni me ne
  • Planifikime dhe Instalime te pajisjeve
    Satelitore pėr njė ose mė shumė pjesmarrės.
  • Programim resiverėsh.
  • Ndihmė teknike.
publicitet
kliko për të shikuar më shumë Kabel 15 m
Vetëm:
14.50 Fr.

kliko për të shikuar më shumë Goldcard 3 muaj
Vetëm:
90.00 Fr.

kliko për të shikuar më shumë Flybox+12 muaj paketa e plote
Vetëm:
379.00 Fr.

kliko për të shikuar më shumë
© ArSat GmbH

 
 
  Developed by muqa.ch