d i g i t a l b . c h
      HYRJE ÇMIMET KANALET NDIHMË KONTAKT
Newsletter
Regjistrohuni për të
pranuar info dhe risi
nga digitalb.ch

Email:

Përmbajtja e Kanaleve


 1. Top-Channel - Kanali më i ndjekur në Shqipëri dhe jashtë saj, me larmi të madhe
  programesh, lajme, emisione, filma, sport etj.
 2. Top NEWS - 24 orë lajme shqip.
 3. My Music - Muzike Shqiptare dhe te huaj.
 4. Bang Bang - Kanal argëtues dhe didaktik për fëmijë nga mosha 1 deri 16 vjeē.
 5. Çufo TV - Kanal argëtues dhe didaktik për fëmijë nga mosha 1 deri 16 vjeē.
 6. Junior TV - Kanal i adoleshenteve.
 7. Explorer Schkence - Kanal tematik i DigitALB qė transmeton 24 orė nė ditė dokumentarėt mė mahnitės mbi shkencėn, teknologjinė, misteret dhe aventurat..
 8. Explorer Histori - Transmeton dokumentarė mbi historinė, qyteterimet, dhe portretet e personazheve qė kanė bėrė epokė.
 9. Explorer Natyra - Transmeton dokumentarė mbi udhetimet, natyrėn, botėn e kafshėve dhe gjithė gjallesat qė popullojnė planetin Tokė..
 10. Digi GOLD - Kanal PPV (paguan vetem per ate qe sheh),ky kanal transmeton 3-4 filma ose evente tjera nga e hena deri te dielen,me ane te sms mund te porosisni filmin ose programin qe deshironi.
 11. Digi+ - Ritransmetimet e telenovelave, dhe programeve më të suksesshme të Top-Channel.
 12. Digi Autor - Filma të autorëve të mëdhenj botërore.
 13. Film Hits - Sjell nė ekran, filmat mė tė fundit e mė tė realizuar tė botės sė kinemasė.
 14. Film Triller - Njė kanal i DigitALB, dedikuar krejtėsisht filmave thriller & horror..
 15. Film Drame - Transmeton nė DigitALB filma me tematikė familjare, sociale e Romancė.
 16. Film Aksion - Kanali i Dueleve tė Mėdha! Transmeton nė DigitALB filmat mė tė mirė aksion me aktorėt mė tė mėdhenj tė kėtij zhanėri..
 17. Film Komedi - Filmat mė tė arrirė komikė, me aktorėt mė tė mirė tė humorit. Kėtu, ėshtė e pamundur tė mos qeshėsh…!.
 18. T - Kanali mė i ri dedikuar programacionit shqiptar. Show, spektakleve, filma e telenovelave mė tė ndjekura dhe nostalgjisė sė filmit shqiptar..
 19. Film Nje HD - Kanal i digitalb, i cili transmeton filma, ne cilesine me te mire, high definition.
 20. Film Dy HD - Kanal i digitalb, i cili transmeton filma, ne cilesine me te mire, high definition.
 21. Plus HD - Kanal i digitalb, i cili transmeton dokumentare, ne cilesine me te mire, high definition.
 22. Nickelodeon HD - Kanal nderkombtar anglisht, ne HD format.
 23. Discovery HD - Kanal nderkombtar anglisht, ne HD format.
 24. Nat Geo HD - Kanal nderkombtar anglisht, ne HD format.
 25. Travel Channel HD - Kanal nderkombtar anglisht, ne HD format.
 26. MTV Live HD - Kanal nderkombtar muzike anglisht ne HD format.
 27. SS-1 HD - kanal sportiv ne format HD
 28. SS-2 HD - kanal sportiv ne format HD
 29. SS-3 HD - kanal sportiv ne format HD
 30. SS-4 HD - kanal sportiv ne format HD
 31. Eurosport HD - Kanal nderkombtar sportiv anglisht, ne HD format.
 32. Eurosport 2HD - Kanal nderkombtar sportiv anglisht, ne HD format.
 33. Supersport 1 - kanal sportiv
 34. Supersport 2 - kanal sportiv
 35. Supersport 3 - kanal sportiv
 36. Supersport 4 - kanal sportiv
 37. Supersport 5 - kanal sportiv
 38. Supersport HD1 - kanal sportiv
 39. Supersport HD2 - kanal sportiv
 40. TV Klan - Kanal televiziv Shqiptar me lajme, filma,emisione dhe muzike.
 41. TVSH -tokësor - Kanal kombëtar shqiptar me programacion të ndryshëm.
 42. KOHA TV - Kanal shqiptar me programacion të ndryshëm.
 43. Telenorba - Kanal shqiptar me programacion të ndryshëm.
 44. News24 - Kanal shqiptar me programacion të ndryshëm.
 45. UTV - Kanal shqiptar me lajme dhe emisione te ndryshme.
 46. Scan TV - Kanal televiziv Shqiptar me 24 ore ne ditë lajme.
 47. Planet - Kanal shqiptar me lajme dhe emisione te ndryshme.
 48. ORA News - Kanal televiziv Shqiptar me lajme, 24 orë në ditë me lajme.
 49. ABC News - Kanal shqiptar me lajme dhe emisione te ndryshme.
 50. Klan Kosova - Kanal televiziv Kosovar me lajme,
 51. RTV 21 - Kanal televiziv Kosovar me lajme, filma,emisione,muzikë.
 52. Koha Vizion - Kanal televiziv Kosovar me lajme, filma,emisione,muzikë.
 53. RTK Sat - Kanal televiziv Kosovar me lajme, filma,emisione,muzikë.
 54. Alsat M - Kanal me lajme dhe emisione nga Maqedonia.
 55. Music AL - Kanal me muzikë popullore.
 56. Supersonic TV - Kanal me muzikë vetëm shqip.
 57. Tirana TV - Kanal kryeqytetas me muzikë popullore dhe emisione të ndryshme.
 58. National Geografic -National Geographic Channel ėshtė shtėpia pėr kafshėt, natyrėn, historinė, shkencėn, inxhinierinė, njerėzit, vendet, dhe eksplorimin nė televizorin tuaj.
 59. National Geografic wild -Shkoni dhe pėrjetoni takimet mė tė afėrta me jetėn e egėr, tė para ndonjeherė nė televizion. National Geographic Wild ėshtė i dedikuar pėr tė dhėnė njė depėrtim tė veēantė botės natyrore, mjedisit dhe krijesave mahnitėse qė e popullojnė atė.
 60. Travel Channel -Travel Channel eshte nje rrjet televiziv i cili transmeton dokumentare dhe show te ndryshem ne lidhje me udhetimet dhe pushimet perreth botes.
 61. MGM -Metro-Goldėyn-Mayer ose MGM, ėshtė njė kompani mediatike amerikane, e pėrfshirė kryesisht nė prodhimin dhe shpėrndarjen e filmave dhe programeve televizivė.
 62. FOX LIFE -Fox Life, ėshtė njė rrjet televiziv, i prodhuar nga Fox Broadcasting Company, programacion i cili pėrfshin seriale tė shumtė televizivė, komedi si dhe filma, po ashtu edhe programe origjinalė nė zona tė caktuara.
 63. Carton Network -Cartoon Network eshte nje rrjet televiziv krijuar nga Turner Broadcasting qe ne kryesisht transmeton programe te animuara..
 64. Channel x - Filma për të rritur me përmbajtje erotike (24 ore ne dite).
 65. XX - Filma për të rritur me përmbajtje erotike (24 ore ne dite).
 66. XXX - Filma për të rritur me përmbajtje erotike (24 ore ne dite).
 67. X-4 - Filma për të rritur me përmbajtje erotike (24 ore ne dite).
publicitet
kliko për të shikuar më shumë Inverto Multiconect Twin ,mbajtes dhe Diseq
Vetëm:
260.00 Fr.

kliko për të shikuar më shumë Premium extra HD 3 muaj

140.00 Fr.
Vetëm:
130.00 Fr.

kliko për të shikuar më shumë Goldcard 1000 kredite
Vetëm:
20.00 Fr.

kliko për të shikuar më shumë
© ArSat GmbH

 
 
  Developed by muqa.ch